Trasa Niska


Czas przejścia:
od 20 do 35 min
Wymagania: wiek - minimum ukończone 4 lata; zdolności manualne pozwalające na samodzielne przepinanie karabinków; wzrost dowolny

Specjalnie zaprojektowana o najmłodszych dzieciach od 4 roku życia, znajduje się na wysokości 1,5 m. Dzieci pokonują trasę, samodzielnie przepinając specjalnie dobrane do wieku karabinki. Trasa ma 11 przeszkód, w tym dwa zjazdy, pale birmańskie i inne ciekawe atrakcje.

Trasa Średnia


Czas przejścia:
od 25 do 40 min
Wymagania: wzrost minumum 130 cm

Mieści się na wysokości od 3 do 5m i jej przejście nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania kondycyjnego. Sprawi dużą frajdę zarówno początkującym, jak i bardziej wymagającym gościom. Trasa ma 14 przeszkód, w tym dwa zjazdy tyrolskie.

Trasa Średnio Trudna


Czas przejścia:
od 40 do 60 min
Wymagania: wzrost minumum 130 cm

Mieści się na wysokości od 5 do 8m i jej przejście wymaga dobrej sprawności fizycznej, lub doświadczenia na parkach linowych. Sprawi dużą frajdę zarówno bardziej wymagającym gościom. Trasa ma 16 przeszkód, w tym 5 zjazdów tyrolskich.

Trasa Wysoka


Czas przejścia:
od 40 do 60 min
Wymagania: wzrost minumum 140 cm

Znajduje się na wysokości od 8 do 12m i wymaga sprawności fizycznej. Trasa ma 17 przeszkód, w tym Skok Adrenaliny i trzy zjazdy tyrolskie o łącznej długości ponad 300m.

https://www.parklinowywarszawa.pl/assets/js/jAlert/